pinesite

مدل های جدید سينک آشپزخانه

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

هیچ چیزی مثل اکسسوری های سینک ظرفشویی نمی تونه کار شما رو توی آشپزخانه راحت کنه. این اکسسوری ها زیبایی، دوام و کارایی رو با هم ترکیب کردن. با این اکسسوری ها دیگه تمیز کردن سینک مثل قبل پیچیده و دشوار نیست و کارهاتون رو با سینک راحت تر و دلپذیرتر می کنه.
در اینجا چند نمونه از این اکسسوری ها رو براتون آوردیم:

آبکش های  استیل:

اکسسوری آشپزخانه برای سینک آشپزخانه

اکسسوری سینک آشپزخانه 

آبچکان سینک آشپزخانه 

آبکش برای سینک آشپزخانه

این اکسسوری به شما این امکان را می دهند که میوه ها و سبزیجات رو به راحتی روی سینک آبکشی کنید و همیشه یک فضای تمیز روی سینک برای این کار داشته باشید. این آبکش ها در مدل های مختلفی ارائه می شوند می توانند به صورت ثابت روی سینک باشند یا در مواقع نیاز روی سینک قرار بگیرند. 

آبچکان های استیل:


آبچکان های استیل برای سینک آشپزخانه

آبچکان های استیل برای سینک آشپزخانه

انواع اکسسوری سینک آشپزخانه

مدل های اکسسوری سینک آشپزخانه 


توری های استیل فضای فوق العاده ای روی سینک شما ایجاد می کنن که علاوه بر محافظت از سینک، امکان قرار دادن ظروف روی اون وجود داره. توری های استیل سینک برای محافظت سینک شما در برابر ظروف و قاشق، چنگال، چاقو و لوازم دیگه آشپزخانه طراحی شده. روی این توری ها می تونید ظروف و لوازم رو برای خشک شدن قرار بدید و این هم یه راه دیگه برای راحت استفاده کردن از سینک آشپزخانه شماست. مدل های مختلفی از این اکسسوری برای سینک آشپزخانه شما وجود دارد که می توانید با توجه به نیازتان آن ها را تهیه کنید. 

تخته برش روی سینک:

تخته برش آشپزخانه روی سینک 

تحته برش روی سینک آشپزخانه 

انواع مدل تخته برش در آشپزخانه


این خیلی لذت بخشه که بتونید بعد از اینکه مواد غذایی رو شستید همونجا روی سینک ببرید و غذا رو آماده کنید یا بعد از برش اون ها رو با یه حرکت توی سینک بریزید و شستشو بدید. تخته برش چوبی که روی سینک استیل قرار می گیره علاوه بر اینکه کارتون رو برای آماده کردن غذا راحت تر می کنه، زیبایی زیادی به آشپزخانه شما میده. این تخته ها می تونن تو یه طرف سینک استفاده بشن یا روی کابینت هم از اون ها استفاده بشه یا بسته به شکل سینک آشپزخانه شما استفاده بشن. 


فضای کاربردی برای لوازم آشپزی روی سینک:

با نگهداری چاقو، کف گیر و وسایل آشپزی که از اون ها مدام برای آشپزی استفاده می کنید، علاوه بر راحتی که در آشپزی خواهید داشت آشپزخانه مرتب تری هم دارید چون دیگه لازم نیست دنبال اون ها توی کل آشپزخانه بگردید و آشپزخانه هم به هم ریخته نمیشه. 

آبچکان کوچک برای نگهداری لوازم شستشو:

آبچکان کوچک روی سینک آشپزخانه 

مدل هایب آبچکان برای آشپزخانه 

آبچکان برای نگهداری مواد شستشو روی سینک آشپزخانه 

سینک آشپزخانه بامادکور


این اکسسوری هم به تمیز موندن سینک و راحتی کارتون کمک می کنه. فکر می کنم لازمه هر کسی توی سینکش یه همچین جایی داشته باشه. می تونید اون ها رو توی هر قسمتی از سینک قرار بدید. 

اکسسوری هایی که برای سینک آشپزخانه طراحی شده امکان استفاده به صورت ترکیبی با هم رو هم دارن. این بستگی به نیاز و سلیقه شما داره که چه وسیله ای رو با وسیله دیگه استفاده کنید، اینکه می خواهید چاقوها دم دست باشن یا فضایی برای برش مواد غذایی داشته باشید یا بتونید از سطح سینکتون مراقبت کنید یا اینکه همه ی این ویژگی ها رو با هم داشته باشید. می تونید هر جوری که دوست دارید اون ها رو با هم هماهنگ و استفاده کنید. 

مدل های اکسسوری برای سینک آشپزخانه 

مدل آبچکان برای سینک آشپزخانه

آبچکان برای سینک آشپزخانه 

مدل های سینک آشپزخانه

اکسسوری آشپزخانه و اکسسوری سینک 


 مژده جدّا
 منبع: کابینت بانک

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خلاصه رمان :   

همش از یه رقابت کاری شروع شد بین دو مرد که باعث شد دودش بره تو چشمِ یه دختر..یه دختر تنها و بی پناه که نتیجش شد بی کسی و تنهایی.. 

نتیجه اش شد هفت سال دوری تقویم96 و تقویم97 و سهام عدالت را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد و به تولدم مبارک جدید  و لوگوی اسم من را برای  شما تا خلاصه فیلم را آورده ایم تا بخوانید ما را تا انتهای این رمان همراهی کنید.

دلنا   شمیران خبر     ایزوگام

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری