cabinetbank22

فر هوشمندی که به شما غذا پیشنهاد می دهد

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

فر هوشمندی که به شما غذا پیشنهاد می دهد

june pro فر هوشمندی است که با دستورات غذایی آماده، شناسایی مواد اولیه و پیشنهاد غذا، با امکان کنترل از راه دور آشپزی را برای شما بسیار آسان می کند.

inteligentovenjuanpro.jpg

June  نام شرکتی است که در زمینه تولید وسایل گرمایشی هوشمند کار می کند. این شرکت به تازگی اولین فر دیواری هوشمند خود را معرفی کرد.

June Pro نام این محصول است. این محصول هم اکنون به قیمت $1,995 در اندازه حدود 60 سانتی متری دیواری به فروش می رسد. و دراندازه های دیگر به زودی موجود می شود. ویژگی های این فر دیواری که آن را از گازهای دیگر متمایز کرده است، دوربین HD  داخل گاز، سیستم گرمایشی سریع با فیبر کربنی، امکان کنترل از طریق اپلیکیشن و به روز رسانی خودکار نرم افزار آن است.

1.Intelligent-Wall-Oven.jpg

ابعاد داخلی June Pro ، ارتفاع 35 سانتی متر و عرض 49 سانتی متری است و عمق آن 48 سانتی متر است. 

ایده گرم کردن غذا و پخت غذا به صورت آرام که در مایکروفرها موجود بود در  June Pro نیز تعبیه شده است.  در این فر جریان هوا به گونه ای می باشد که هوای سرد و گرم با هم جریان داشته باشند تا اجزای داخلی دمای خیلی زیادی نداشته باشند و اجزای بیرونی برای لمس توسط انسان ایمن و سرد باشند ( حتی در دمای 500 درجه فارنهایت) .

به کار گیری هوش مصنوعی در JUNE PRO

wall-oven.jpg

اما به کارگیری هوش مصنوعی در  June Pro است که  آن را یک فر خاص کرده. این فر، توانایی شناسایی غذا با استفاده از دوربین HD و واحد پردازش گرافیکی NVIDIA را دارد. عملکرد این دوربین به صورتی می باشد که اطلاعات ضروری را برای فر تولید می کند تا امکان آشپزی هوشمندانه را فراهم کند و با آن بر تمام فرآیند آشپزی نظارت داشته باشید. 

عملکرد این فر به این صورت است که شما مواد اولیه را به آن می دهید و دوربین HD  فر شروع به شناسایی مواد می کند و با توجه به آن ها  فر به شما تعدادی غذا پیشنهاد می کند. تعداد غذاهایی که باتوجه به مواد اولیه، توسط این فر به شما پیشنهاد می شد در ابتدا 25 نوع غذا بود که بعد از گذشت مدتی انتظار می رود که این تعداد بیشتر شده باشد.

علاوه بر این ها بیشتر از 50 نوع دستور غذایی آماده در این فر وجود دارد که بعد از دادن مواد اولیه مورد نیاز به فر،  با توجه به  دستور غذایی، شروع به آماده سازی و پختن غذا طی مراحل تعریف شده می کند.

کنترل فر با نرم افزار IOS

ios-Intelligent-Wall-Oven.jpg

با نرم افزار iOS این فر شما می توانید از هرجایی آن را تحت کنترل داشته باشید. غذا را در حال پخت ببینید و وقتی غذای شما آماده شد پیغامی برایتان ارسال شود. در واقع می توانید به تمام اطلاعات آشپزی دسترسی داشته باشید و آن ها را به اشتراک بگذارید. با حسگرهایی که در کفه این فر وجود دارد می توانید وزن مواد غذایی را هم در این اپلیکیشن ببینید.

نکته قابل توجه دیگری که درباره ی این فر وجود دارد قیمت آن با توجه به امکاناتش است.

منبع: کابینت بانک

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری